Ми – Parks Keepers

Україна. Один з районів Західного Полісся.

Група агробіологів, садівників, лісників та будівельників вперше зібралась разом задля реализації міжнародного інвестиційного проекту зі створення в цьому Регіоні експериментальних фермерських господарств з вирощування плодово-ягідних культур та винограду.

Сьогодні основна спеціалізація нашої Компанії - найскладніший елемент садівництва, лісництва, лісопаркового господарства, ландшафтної архітектури та й будь-якого озеленення – дендрологія. Окрім свого основного спеціалізованого напрямку, ми надаємо широкий спектр послуг в галузях: садівництва, лісного та паркового господарств, ландшафтної архітектури, включно з ландшафтним дизайном і будівництвом, а також загального озеленення та впорядкування територій.

Для своїх Клієнтів у нас завжди є спеціальні та ексклюзивні пропозиції.

Зв'язатись

Наша Мета

Задоволені Клієнти.

Наша Місія

2007
Початок роботи
Ще не так давно ми розпочали роботу як кілька малознайомих один одному фахівців в різних галузях над одним міжнародним проектом, що став для нас спільним. Трохи згодом ми стали єдиною Командою, що швидко стала самодостатньою.

2012
Зламний для нас рік
Ми змінили свою структуру, додали індивідуальні сервіси; все це дало нам змогу вийти за межі тільки-но України.

2017
Змінити на «Сьогодні»
Сьогодні ми сучасна, гнучка, високотехнологічна та клієнтоорієнтована Компанія, діяльність якої відзначена кількома міжнародними нагородами. Особливо цінним для нас є визнання колегами в Сполучених Штатах Америки; для нас то свідоцтво того, що наша кваліфікація та рівень послуг, що ми здатні надавати – відповідає найвищим світовим стандартам.

Що ми робимо

  • Садимо, лікуємо, доглядаємо будь-які дерева.
  • Трансплантуємо та переміщуємо будь-які багаторічні рослини, будь-якого розміру та віку на будь-яку відстань.
  • Створюємо, доглядаємо, зберігаємо та відновлюємо будь-які типи зелених насаджень з усією інфраструктурою та інженерією.

Що ми НЕ робимо

  • Не конкуруємо з Творцем.
  • Не перероблюємо Природу.
  • Не шкодимо Довкіллю.

Parks Keepers – фахівці

+ Об’єктів
+ Спроектовано об’єктів
+ Посаджено дерев
+ Пересаджено дерев
+ Обслуговано площі
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!