Необхідні послуги з дендрології? Перегляньте наші послуги!

ПОВАГА ДО КЛІЕНТІВ

Ми розуміємо всю цінність та важливість того особистого простору, який можна називати подвір’ям, ділянкою, маєтком або просто прибудинковою територією. То може бути суто приватна ділянка котеджу або дачі, а може бути невеличким сквером чи навіть великим громадським парком. В будь якому випадку це велика цінність для людей що там живуть, чи просто відвідують це місце. Ми усвідомлюємо всю відповідальність, що беремо на себе за цей простір наших Клієнтів, тому навіть за умов найжорсткішого авралу і настачі робочих рук, навіть для найпростіших робіт- ми не користуємось послугами сезонних заробітчан, не шукаємо робітників по сайтах послуг, об’явах, вокзалах … тощо.; Ми виконуємо роботи тільки-но за допомогою власних співробітників та перевірених партнерів і несемо відповідальність за їх дії, або навпаки -бездіяльність.
Ми завжди пам’ятаємо, що наші доходи – завжди лише похідна від задоволення наших Клієнтів.

ЭСТЕТИЧНІСТЬ, ЗРУЧНІСТЬ ТА ДОЦІЛЬНІСТЬ

Ми переконані, що все гарне – має бути зручним, а все зручне – гарним і все це гарне і зручне – має бути доцільним. Ми завжди пропонуємо нашим Клієнтам все необхідне задля досягнення цього Балансу, але, звісно, остаточне рішення завжди лишається за Клієнтом.

УВАГА ДО «ДРІБНИЧОК»

Ми завжди приділяємо багато уваги «дрібничкам»; на нашу думку, саме вони зумовлюють якість кінцевого продукту. Байдуже, наприклад, наскільки добре було посаджене дерево і наскільки воно було гарним, якщо не було взято до уваги хазяйського собаку і це дерево не було забезпечено належним захистом від нього.
Ми переконані, що дрібниць, принаймні в нашій роботі, - не існує.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!